OČUVANJE TRADICIJE

Primarna zadaća Društva svakako je očuvanje i njegovanje tradicijskih plesova i pjesama međimurskog poneblja.

SEKCIJE

Rad Društva podijeljen je u nekoliko sekcija: Ženske vokalne skupine, Dramceke sekcije, Dječje folklorne sekcije, Sekcije za očuvanje narodnih običaja i narodnih nošnji, aktivnosti oko očuvanja etno-zbirke. Sve to uz kvalitetan rad i stručno vodstvo, bez iznimke.

PUTOVANJA & DRUŽENJA

Sigurno ste čuli onu: "Upiši se u KUU-u i vidjeti ćeš svijeta!" E pa istina je! Vrijeme do sljedeće turneje uvijek kratimo kvalitetnim probama i druženjima.