Poštovane članice KUU „Društvo žena Gornji Kraljevec", cijenjeni posjetitelji naše web stranice i ljubitelji međimurske kulturne baštine. Ne tako davne 1989. Godine, malo tko je mogao zamisliti da će jedna mala udruga izrasti u ovako snažnu udrugu kao što je naša – Kulturno umjetnička udruga „Društvo žena Gornji Kraljevec“. Ako se samo prisjetimo koliko smo toga zajedničkim snagama napravile, koliko smo pokazale, naučile i sačuvale, onda je to zaista puno za jednu udrugu. Sati sati proba, mnogobrojni nastupi, sve nas je to pokretalo i davalo snage za dalje. Rezultati nisu izostali.

2010.

Dječja folklorna sekcija predstavljala je 25. lipnja 2010. Godine Međimurje n Međunarodnom festivalu dječjeg folklornog stvaralaštva u Zagrebu. Na tom susretu djeca su imala proliku vidjeti nošnje i upoznati djecu iz područja Europe i Azije. Bilo je to lijepo i neponovljivo iskustvo. 20. studenoga 2010. dječja folklorna sekcija predstavlja Međimurje u Svetoj Nedjelji.

{gallery}DjecjaSekcija:::0:0{/gallery}