29. listopada 2016. 13. Susret hrvatskih malih vokalnih sastava

19. listopada  2016. 12. Smotra pesmarica naših mamica 2016.

5. kolovoza 2016. 3. Koncert sakralnih Marijanskih pjesama

12. lipnja 2016.  18. Smotra pjevačkih zborova i vokalnih skupina Međimurja

4. lipnja 2016. 32. Smotra 'Međimurske popevke Nedelišće 2016.

6. veljače 2016. Predsmotra međimurske popevke Štrigova

2015.

PREDSMOTRA MEĐIMURSKE POPEVKE U DONJEM KRALJEVCU

31.01.2015. voditeljica Julija Kočila – NEJE ZNALA NI ZELENA TRAVICA

MAKAR BODE MENI SVEČICA GORELA

MEĐIMURSKA POPEVKA NEDELIŠĆE

06.06.2015. godina, voditeljica Julija Kočila – MAKAR BODE MENI SVEČICA GORELA

11. smotra "Pesmarica naših mamica" u Ivanovcu,

Voditeljica: Julijana Kočila -ZDRAVO, O MARIJA

2014.

Predsmotra Međimurske popevke u Štrigovi.

PREDSMOTRA MEĐIMURSKE POPEVKE U ŠTRIGOVI

08.02.2014. voditeljica Julijana Kočila – GOSPODINE BOŽE

SAKO LIETO SAM SI ZNALA

ŽUPANIJSKA SMOTRA ZBOROVA I MALIH VOKALNIH SASTAVA SVETA MARIJA

15.06.2014. Voditeljica Julijana Kočila –  SAKO LETO SAM SI

ZNALA GOSPODINE BOŽE

ZRASLA MI JE RUŽE

zapažen nastup i plasirane na

11. SUSRET HRVATSKIH MALIH VOKALNIH SASTAVA, 09. studeni 2014. godine u Zaboku

Pjesme: SAKO LETO SAM SI ZNALA

GOSPODINE BOŽE

ZRASLA MI JE RUŽA

voditeljica Julijana Kočila

Udruga je nastupala još i na 10. smotri "Pesmarica naših mamica" 2014.,  Voditeljica: Julijana Kočila -NEJE ZNALA ZELENA TROVICA. Koncertu Marijanskih Pjesama u Župnoj crkvi u Vratišincu 4. kolovoza 2014., 11. Susretima hrvatskih malih sastava u Zaboku 09. studenoga 2014., Porcijunkoli, Danu mjesta - Spasovo u Gornjem Kraljevcu.

2013.

ŽUPANIJSKA SMOTRA ZBOROVA I MALIH VOKALNIH SASTAVA SVETA MARIJA

16.06.2013. voditeljica Julijana Kočila – MOJA MAMA

PROTULETJENAM DOHAJA

LETI MI FTIČEK, LETI

V LETI IDE SUNCE DOLI

Predsmotra Međimurske popevke u Donjem Kraljevcu,

PREDSMOTRA MEĐIMURSKE POPEVKE DONJI KRALJEVEC

– ZVIRA VODA

AL JE TEŠKO NAŠU LJUBAV TAJITI

9. smotra "Pesmarica naših mamica" u Ivanovcu,

Voditeljica: Julijana Kočila - GOSPODINE BOŽE

Smotra u Sv. Marirji - Susret zborova i malioh vokalnih sastava, nastup u Šajerovoj zgradi u Čakovcu - Porcijunkola, Božićni koncert u Gornjem Kraljevcu.16.02.2013. voditeljica Julija Kočila

2012.

PREDSMOTRA MEĐIMURSKE POPEVKE MURSKO SREDIŠĆE

11.02.2012. voditelj Zlatko Bacinger – V LETI IDE SUNCE DOLI POMALI

ZROSLA MI JE RUŽA

8. smotra "Pjesmarica naših mamica" u Ivanovcu.

Voditeljica: Julijana Kočila - OJ ŽALOSNI DNEVI

Ostali nastupi: Predsmotra Međimurske popevke u Murskom Središću, Susreti vokalnih skupina u crkvi Sv. Nikole u Čakovcu, Dani mjesta - Spasovo, Gornje Jesenje. Nastup na gradskoj pozornici u Čakovcu - Porcijunkola, Dan Općine Vratišinec, Festival Žgančevih zapisa u Vratišincu, Božićni koncert u Gornjem Kraljevcu.

2011.

7. smotra "Pjesmarica naših mamica".

Voditelj Zlatko Bacinger – V LETI DE SUNCE DOLI POMALI

VALENT, VALENT, CVETEK DROGI

Ženska vokalna skupina također nastupa na svim priredbama u mjestu, na Danima Općine Vratišinec, te na festivalu Žgančevih zapisa kao i na Danima Zrinskih u Zrinskom Topolovcu.

2010.

Ženska vokalna skupina nastupila je na Županijskoj smotri u Ivanovcu „Pesmarica naših mamica“ 2010.

Voditelj Zlatko Bacinger – K SUNCU PROSINAC

PROTULETJE NAM DOHAJA

Osim na smotri skupina nastupa na svim važnim događajima u mjestu, ta na susretima vokalnih skupina na Festivalu Žgančevih zapisa u Vratišincu, u povodu Dana Općine, crkvene svečanosti Krištanovec, prigodne pri

2009.

Voditelj Zlatko Bacinger – SLATKO IMEJEZUŠOVO,

MEĐIURJE 2008.

Voditelj Zlatko Bacinger – PITALA SU DEČICA,

ZNOŠ TI DROGI KAJ SMO SE SPOMINALI KAK SI LEPO ZELENO redbe u mjestu i dr.

2007.

Voditelj Zlatko Bacinger – SLATKO IMEJEZUŠOVO,