ŽVS KUU "DRUŠTVO ŽENA GORNJI KRALJEVEC"  nastupila je 09. srpnja 2016. godine u Gornjem Mikloušu na večeri izvorne pučke pjesme  "Izašla je sjajna zvijezda" u sklopu manifestacije "ZAPOVIJED POD LIPOM".

NASTUPILO JE PET SKUPINA I TO  NAGRAĐIVANE ŽENSKE VOKALNE SKUPINE:

1. Ženski vokalni sastav KUD-a Sloga Miklouš

2. ŽVS KUU "Društvo žena Gornji Kraljevec"

3. Ženska pjevačka skupina KUD_a Sv. Ana- Vučjak, Karlovac

4. Ženska pjevačka skupina KUD-a Ogranak seljačke sloge "Posavski Bregi"

5. Ženska pjevačka skupina KUD-a "Seljačka sloga" Bobovac

Manifestacija je održana u dvorištu etno kuće Centra za kulturu u Gornjem Mikloušu.