Poštovane članice KUU „Društvo žena Gornji Kraljevec", cijenjeni posjetitelji naše web stranice i ljubitelji međimurske kulturne baštine. Ne tako davne 1989. Godine, malo tko je mogao zamisliti da će jedna mala udruga izrasti u ovako snažnu udrugu kao što je naša – Kulturno umjetnička udruga „Društvo žena Gornji Kraljevec“. Ako se samo prisjetimo koliko smo toga zajedničkim snagama napravile, koliko smo pokazale, naučile i sačuvale, onda je to zaista puno za jednu udrugu. Sati sati proba, mnogobrojni nastupi, sve nas je to pokretalo i davalo snage za dalje. Rezultati nisu izostali.

Sekcije KUU «Društvo žena Gornji Kraljevec» sa svojim nastupima priključile su se bogatom programu obilježavanja «Dana Međimurske županije»:
ženska vokalna skupina nastupom na koncertu «Međimurje pjesma te zove»
te sekcija izradaka i ručnih radova izlaganjem cvjetnog vrta na izložbi «Međimurje u cvijeću»