Poštovane članice KUU „Društvo žena Gornji Kraljevec", cijenjeni posjetitelji naše web stranice i ljubitelji međimurske kulturne baštine. Ne tako davne 1989. Godine, malo tko je mogao zamisliti da će jedna mala udruga izrasti u ovako snažnu udrugu kao što je naša – Kulturno umjetnička udruga „Društvo žena Gornji Kraljevec“. Ako se samo prisjetimo koliko smo toga zajedničkim snagama napravile, koliko smo pokazale, naučile i sačuvale, onda je to zaista puno za jednu udrugu. Sati sati proba, mnogobrojni nastupi, sve nas je to pokretalo i davalo snage za dalje. Rezultati nisu izostali.

12.06.2016. godine održana je u Domu kulture u Svetoj Mariji 18. ŽUPANIJSKA SMOTRA ZBOROVA I MALIH VOKALNIH SASTAVA

ŽENSKA VOKALNA SKUPINA KUU "DRUŠTVO ŽENA GORNJI KRALJEVEC"

izvorna pučka glazba:

                - RODILA SAM SE, ALI TOŽNA NEZNAM DE 

                - KADA VEĆ U TRDNU JESEN

                - MAKAR BODE MENI SVEČICA GORELA

voditeljica: JULIJANA KOČILA

NA 18. SMOTRI PJEVAČKIH ZBOROVA I VOKALNIH SKUPINA MEĐIMURJA 12.LIPNJA 2016. GODINE U SVETOJ MARIJI ŽVS KUU "DRUŠTVO ŽENA GORNJI KRALJEVEC"  IZABRANA ZA SUDJELOVANJE NA 13. SUSRETIMA HRVATSKIH MALIH VOKALNIH SASTAVA - KATEGORIJA IZVORNE PUČKE GLAZBE