12.06.2016. godine održana je u Domu kulture u Svetoj Mariji 18. ŽUPANIJSKA SMOTRA ZBOROVA I MALIH VOKALNIH SASTAVA

ŽENSKA VOKALNA SKUPINA KUU "DRUŠTVO ŽENA GORNJI KRALJEVEC"

izvorna pučka glazba:

- RODILA SAM SE, ALI TOŽNA NEZNAM DE

- KADA VEĆ U TRDNU JESEN

- MAKAR BODE MENI SVEČICA GORELA

voditeljica: JULIJANA KOČILA

NA 18. SMOTRI PJEVAČKIH ZBOROVA I VOKALNIH SKUPINA MEĐIMURJA 12.LIPNJA 2016. GODINE U SVETOJ MARIJI ŽVS KUU "DRUŠTVO ŽENA GORNJI KRALJEVEC"  IZABRANA ZA SUDJELOVANJE NA 13. SUSRETIMA HRVATSKIH MALIH VOKALNIH SASTAVA - KATEGORIJA IZVORNE PUČKE GLAZBE